Een bezoek aan het eerste meesterwerk van Gaudí – Barcelona

Casa Vicens is het eerste meesterwerk van Antoni Gaudí en daarmee was de basis gelegd voor zijn latere werken. Gebouwd tussen 1883 en 1885 als zomerhuis voor de familie Vicens in barrio Gràcia. Hier toonde hij zijn ongeëvenaarde talent. In 2005 uitgeroepen tot Unesco Werelderfgoed.

We gingen er op vrijdagmiddag heen na de Spaanse les op onze school in Barcelona. We waren verbaasd over de schoonheid en de bijzondere kenmerken van het huis en beelden ons in hoe het zou zijn om hier te wonen. We liepen rond en lieten ons informeren via de audiogids die we konden horen via onze eigen telefoons. Het huis heeft 3 verdiepingen en een prachtig dakterras waar we wat tijd doorbrachten om het uitzicht over Gràcia te bewonderen.

 

Linguaschools Spanish courses in Spain
Linguaschools - Learn Spanish and dive into culture