Valencia: het Museum voor Schone Kunsten

Op onze school in Valencia plannen we graag buitenschoolse activiteiten voor onze studenten. Het klaslokaal krijgt van ons de eerste plaats als het aankomt op beste plekken om te leren, maar we vinden dat de ervaringen die onze studenten opdoen met de activiteiten niet te evenaren zijn.

Om die reden hebben we een bezoekje gebracht aan een de must sees van de stad: het Museum voor Schone Kunsten. De op twee na grootste tentoonstelling in Spanje heeft vooral kunst uit de 15e tot 19e eeuw, en wat vooral opviel waren de ruimtes opgedragen aan Sorolla en Francisco Goya.

De Gothische ruimtes waren enorm indrukwekkend! Ook werd Valencia zelf goed gerepresenteerd door kunstwerken van Pinazo en Benlliure te presenteren. Het museum doet echt zijn naam eer aan door zoveel mooie werken tentoon te stellen.

Vergeet ook zeker niet de binnenplaats van Vich en het niet gepubliceerde werk van Velasquez te bezoeken. De studenten vonden deze fantastisch en konden hun ogen er niet van af houden!

Er waren zoveel dingen om te bewonderen dat één bezoek aan dit museum niet genoeg was. Wij komen zeker nog eens terug!

 

Linguaschools Spanish courses in Spain
Linguaschools - Learn Spanish and dive into culture