Diploma uitreiking in Tamarindo, Costa Rica

Wij nemen vieringen hier bij Linguaschools Tamarindo heel serieus, en diploma-uitreikingen zijn het perfecte excuus om het groots te doen!

De studenten van onze school in Cosa Rica hebben hun cursus Spaans afgerond en kijk hoe blij zij zijn! Zowel kinderen als volwassenen hebben niet alleen een prachtige taal geleerd, maar zij hebben ook een van de meest opwindende ervaringen van hun leven beleefd door veel vrienden te maken en tijd door te brengen in een echt paradijs. Onze Spaanse school in Tamarindo heeft het allemaal: stranden waar je alleen maar van kunt dromen, worden echt wanneer je in deze prachtige stad aankomt. En je kunt ook nog genieten van het eindeloze tropische bos.

Dus ja, wij zijn blij. Wij zijn erg gelukkig dat wij deze speciale tijd met hen hebben mogen delen en wij zijn erg trots! Veel geluk iedereen! Wij zullen jullie hier missen!

 

Linguaschools Spanish courses in Spain
Linguaschools - Learn Spanish and dive into culture