Wat gebeurt er tijdens de Día de los Muertos in Guanajuato, Mexico?

De Día de los Muertos (Allerheiligen) wordt in Mexico gevierd tussen 28 oktober en 2 november. Tijdens deze periode herdenken en eren de Mexicanen hun naasten en geliefden die zijn overleden. Het is een feestelijk en kleurrijk feest waar het leven van de overledenen wordt gevierd.

De Mexicanan bezoeken begraafplaatsen, versieren deze en brengen er tijd door, in bijzijn van de overleden vrienden en familie. Ook versieren ze altaren in hun eigen huis ter verwelkoming van hun geesten.

Als je een taalcursus Spaans aan het doen bent op onze school in Guanajuato rond die tijd, dan heb je geluk! Er zijn veel vieringen in de stad en op school leer je hoe je een Día de los Muertos altaar maakt, samen met je docent en medestudenten. Lees hier het interview met Sheree uit Canada (in het Engels), een van onze studenten die tijdens de Día de los Muertos op onze school was.

Linguaschools Spanish courses in Spain