Warming up voor het surfen op de golven van Montañita

Wij nemen sport heel serieus op onze school in Montañita, daarom strekken wij onze spieren om te voorkomen dat wij ons lichaam pijn doen als wij besluiten te gaan surfen om een pauze te nemen van onze Spaanse lessen. Dat is iets dat wij hebben geleerd van onze instructeur die ons altijd herinnert aan het belang van de stretching-routine vóór elke fysieke activiteit.

Het was een zonnige, winderige dag, dus wij pakten meteen onze planken en gingen naar het strand. De omgeving hier is zo mooi wild dat het soms bijna niet te geloven is dat wij hier echt wonen!

Het is verbazingwekkend hoe wij na elke instructie verrassende nieuwe vaardigheden ontwikkelen; wij voelen ons nu al pro’s! 😉

Linguaschools Spanish courses in Spain
Linguaschools - Learn Spanish and dive into culture